Miejskie Przedszkole Nr 3 "Bajkowa Kraina" w Częstochowie

tel 34/ 324 56 41

Godziny pracy:

6.00-17.00

Znalezione obrazy dla zapytania osiągnięcia

Nasze osiągnięcia 2019/2020 rok

Nasze osiągnięcia 2018/2019 rok

W konkursie plastycznym "Mój świąteczny anioł"  zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 11 w Częstochowie Klaudia Sz. z grupy "Pszczółek" otrzymała II MIEJSCE.

W konkursie plastycznym "Projekt bożonarodzeniowego znaczka pocztowego" Szymon S. z grupu "Pszczółek" otrzymał II MIEJSCE zorganizowanym przez Mieskie Przedszkole Nr 2 w Częstochowie.

Szymon S. z grupy "Pszczółek" otrzymał WYRÓZNIENIE w konkursie "Ja i moja Ojczyzna " zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną Filia Nr 9 oraz Miejskie Przedszkole Nr 32 w Częstochowie.

W konkursie ekologiczno-plastycznym "Eko-anioł" zorganizowanym przez Zespól Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Mieskiego Przedszkola Nr 2 w Częstochowie Rafał Szczepkowski z grupy "Żabek" otrzymał III MIEJSCE.

Rafał Szczepkowski wraz z Rodzicami i Dziadkami otrzymał I MIEJSCE w rodzinnym konkursie plastycznym"Szopka Bożonarodzeniowa" zorganizowanym przez Oddział Zamiejscowy Miejskiego Przedszkola Nr 8 w Częstochowie.

Nasze osiągnięcia 2017/2018 rok

W konkursie plastycznym : "Kim chcę zostać, gdy dorosnę" orgaznizowanym przez Szkołę Podstawową nr 41 w Częstochowie Mateuszek Cybulski oraz Gabrysia Tyras z gruy "Biedronek" zajęcli II MIEJSCE ex aequo. W tym samym konkursie Filip Anysz z grupy "Biedronek" otrzymał wyróżnienie.

Julian Ziętara z grupy "Biedronek" zajął II MIEJSCE w konkursie plastycznym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 48 w Częstochowie.

Marta Grabowska z grupy "Biedronek" zajęłą  II MIEJSCE w konkursie plastycznym "Mały ilustrator" orgaznizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 41 w Czestochowie.

Karolinka Kaleta z grupy "Biedronek" - otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym "Mój Świąteczny Aniał" organizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 11 w Częstochowie.

Marta Grabowska z grupy "Biedronek" zajęłą  III MIEJSCE w konkursie plastycznym "Przyroda wokół nas" orgaznizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 17 w Częstochowie.

Klaudia D. z grupy "Pszczółek" zajęła III MIEJSCE w konkursie plastycznym "Jesienne bukiety" organizowanym przez Miejskie Przedszkole NR 17 w   Częstochowie.

W konkursie plastycznym "Kolory jesieni " Rafał K. z grupy " Pszczółek" zajął II MIEJSCE . Konkurs organizowany była przez Miejskie Przedszkole Nr 11 w Częstochowie.

Aleksandra C. z grupy "Pszczółek" otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym "Kocham pluszowego misia" organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 48 w Częstochowie.

Aleksandra C. z grupy " Pszczółek" otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym "Mój świąteczny Anioł" organizowanym przez Miejskie Przedszkole  Nr 22 w Częstochowie.

Dzieci z grupy "Biedronek" w "Turnieju  gier i zabaw ruchowych o Puchar dyrektora szkoły Szkoły Podsawowej Nr 39 w Częstochowie zajęły I MIEJSCE.

Oleg Cierpisz z grupy "Żabek" zajął II MIEJSCE w konkursie plastycznym "Wesoła zima" zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 36 w Cz-wie.

Nadia Kowalczyk z grupy "Żabek" otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym "Srebne gwizdki Misia Uszatka "zorganizowanym przez Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej Nr 54 w Cz-wie.

Nasze osiągnięcia 2016/2017 rok

Karolina Kaleta z grupy "Żabek" zajęła II MIEJSCE w konkursie plastycznym "Wesoła zima"zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 36 w Częstochowie.

Grupa "Pszczółek" zajęła I MIEJSCE w Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych zorganizowanym przez Szkołę Podstawaową Nr 39 w Częstochowie.

Wiktoria Góra z grupy "Żabaek" zajęła II MIEJSCE w VII edycji konkursu plastycznego "Bezpieczny Przedszkolak"zorganizowanym przez Miejskie Przedskzole Nr 41.

Zespoł akorów z grupy "Pszczółek" : Gabrysia Jaroń , Justna Senda , Kacper Hofmański zajęli III miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie recytatorskim "Mały Teatrzyk" zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 26 w Częstochowie, pod patronetem Miejskie Biblioteki Filia nr 9 w Częstochowie.